Warringah Aquatic Centre - Site License         3/10/2018 - 6:46 PM
                     WASA 2018 SPRING CARNIVAL                      
                  Held at WAC on 15 September 2018                  
 
 Event 3  Boys 8 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kai Dudley              8 FREW                38.20      37.71  
  2 Tobias Woolnough        8 TH                  39.21      38.63  
  3 Charlie O'Halloran      8 TH                  44.00      40.03  
  4 Aidan McGrath           8 NBSC                45.98      41.41  
  5 Thomas Tyson            8 TH                  45.00      43.78  
  6 Max Cheetham            8 CLRY                48.00      45.51  
  7 Jayden Sharma           8 MLDY                51.19      46.50  
  8 Chase Darbin            8 TH                  52.00      47.23  
  9 Jordan Scicluna         8 TH                  50.00      49.69  
 10 Liam McClung            8 TH                  59.00      51.78  
 11 Freddie Fisher          8 FREW                55.59      52.06  
 12 Rory Redman             8 TH                  49.00      52.17  
 13 Daniel Gledhill         8 TH                1:02.80      52.30  
 14 Oscar Stockley          8 TH                  58.00      58.81  
 15 Mack Jenkins            8 TH                1:15.00    1:12.57  
 -- Jack McKell             8 CLRY                51.65         NS  
 
 Event 3  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Connor Ward             9 CLRY                37.34      36.65  
  2 Eli Mork                9 NBSC                41.38      39.48  
  3 Fionn Lehane            9 FREW                40.58      39.72  
  4 Charlie Devoy           9 FREW                40.00      40.64  
  5 Arno Menyhart           9 CLRY                44.59      43.09  
  6 Joseph Brady            9 TH                  50.00      51.77  
 -- Anthony Bright          9 MNLY              1:23.72         NS  
 
 Event 3  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 James Richardson       10 AVBL                35.00      33.92  
  2 Sam Chaffer            10 BW                  36.54      34.64  
  3 Noah Dudley            10 FREW                35.29      34.78  
  4 Lachlan Hendriks       10 WRAQ                37.11      36.27  
  5 Will McCreery          10 AVBL                39.83      36.45  
  6 Ethan Phillips         10 TH                  44.00      36.55  
  7 Riley Redman           10 TH                  38.21      37.39  
  8 Finn McClung           10 TH                  41.00      37.91  
  9 Alexander Spain        10 TH                  45.00      38.29  
 10 Jack Stockley          10 TH                  38.85      38.65  
 11 Nicholas Drake         10 TH                  39.66      39.33  
 12 Matthew Kullmann       10 TH                  44.00      40.91  
 13 Aden Gledhill          10 TH                  43.24      43.01  
 14 Leo Papa               10 TH                  50.00      46.24  
 -- Leo Hill               10 NBSC                39.80         NS  
 -- William Kurtz          10 AVBL                56.00         NS  
 -- Clive McKell           10 CLRY                43.13         NS  
 -- Hugo Gaudry            10 MLDY                42.00         NS